Kontakt

Dane kontaktowe: 

Recepcja:
Tel. +48 723 570 580 / 68 353 16 00
e-mail: recepcja@ostojachobienice.pl

Restauracja - rezerwacja stolika
Tel. 68 353 16 01

Spa Pięciu Zbóż - rezerwacja zabiegów
Tel. 68 353 16 02
e-mail: spa@ostojachobienice.pl

Katarzyna Woś
Manager SPA & Wellness
Tel. 667 655 355
e-mail: katarzyna@ostojachobienice.pl

Konferencje, szkolenia, eventy
Monika Zboralska
Manager ds. Sprzedaży i Marketingu
Tel. +48 887 550 530
e-mail: monika@ostojachobienice.pl

Zapraszamy do kontaktu 
pon.-pt: 9.00-17.00

Wesela, imprezy okolicznościowe
Malwina Pikul
Manager ds. Organizacji Imprez
Tel. +48 887 550 570
e-mail: m.pikul@ostojachobienice.pl

Aleksandra Leszczyńska
Asystent ds. Organizacji imprez
Tel. 887-550-520
e-mail: aleksandra@ostojachobienice.pl

Zapraszamy do kontaktu 
pon.-pt: 9.00-17.00

Katarzyna Witczak
Instruktor Jazdy Konnej
Tel: +48 693 766 566
e-mail: stajnia@ostojachobienice.pl

Trener personalny:
Tel. 691 920 820
e-mail: milon@ostojachobienice.pl

Inne informacje: 

Ostoja Chobienice

Chobienice 166
64-212 Siedlec
NIP: 923-10-03-279

Nr rachunku bankowego: 22 1090 1607 0000 0001 3333 4861