KARIERA

Dołącz do nas.

Ostoja Chobienice każdego miesiąca dynamicznie rozwija się. Mamy zaszczyt zaprosić do współpracy energiczne osoby, które zechcą razem z nami współtworzyć niszowy projekt.
Ostoja Chobienice to odrestaurowany, ponad dwustuletni majątek ziemski w województwie wielkopolskim. W jego skład wchodzą zarówno Hotel, restauracja jak i przepiękne, ponad 600 metrowe SPA z bogatą bazą zabiegową.

Na każdym z działów chcemy zbudować team na wiele lat. Grupę ludzi, którzy pokochają to miejsce tak samo jak my. Dadzą nam swoje umiejętności, czas a my odwdzięczymy się progresywnymi warunkami zatrudnienia.
W chwili obecnej poszukujemy:

RECEPCJONISTÓW

INSTRUKTORÓW SPORTU I REKREACJI RUCHOWEJ

RATOWNIKA WODNEGO

KOSMETOLOGÓW/KOSMETYCZEK

KUCHARZY

POMOCY KUCHENNEJ

KELNEREK

Damy szansę rozwoju tym, którzy pracę w Ostoi potraktują jako pasje. Pasje, która poza wynagrodzeniem na umowie o pracę, da im poczucie spełnienia. Dlatego szukamy najlepszych.
Stale rozwijamy nasz obiekt. To najlepszy moment by do nas dołączyć. Zaprezentuj swoją kandydaturę, pokaż co możesz wnieść w życie Ostoi Chobienice. Nie pozostaniemy bierni.
Ważne by dokumenty aplikacyjne zawierały krótki list motywacyjny, w który napiszesz krótko o sobie, oraz o tym, co Ty możesz wnieść w życie Ostoi Chobienice.

Reasumując oferujemy:
- stabilną pracę nastawioną na rozwój kandydata
- umowę o pracę,
- progresywny sposób wynagradzania,
- system premiowy oraz szkolenia kierunkowe
- pracę w zespole ludzi z pasją

Oczekujemy
- wysokiej kultury osobistej
- gotowości do pracy zmianowej
- zaangażowania w powierzone obowiązki oraz kreatywności
- mile widziana znajomość języków obcych

Do zobaczenia w Ostoi.
rekrutacja@ostojachobienice.pl