Sala konferencyjno - szkoleniowa

HERBACIARNIA w której znajduje się nasza sala konferencyjno-szkoleniowa, stanowi odrębny budynek z własną zapleczem gastronomicznym oraz sanitarnym. Takie rozwiązanie zapewnia naszym Gościom wygodę i swobodę podczas spotkań. Na ten czas cały budynek pozostaje do wyłącznej dyspozycji organizatora.

USTAWNA SALA dzięki wielu możliwościom aranżacji, pozwala zorganizować zarówno eleganckie narady zarządu, konferencje, szkolenia czy kursy dla większych grup, jak i kreatywne prezentacje nowych produktów i usług, burze mózgów, a także warsztaty.

OŚWIETLENIE dostosowane jest do potrzeb i wygody gości - pomieszczenie posiada dostęp do światła dziennego oraz możliwość regulacji oświetlenia od jasnego, zapewniającego komfortową pracę od rana do wieczora, po klimatyczny blask sączący się z kinkietów, który uprzyjemni wieczorne spotkania i dyskusje.
 

Wyposażenie sali:
- rzutnik, (projektor multimedialny)
- ekran projekcyjny
- system nagłaśniający z mikrofonem bezprzewodowym
- tablica typu flipchart,
- internet wi-fi
- klimatyzacja

Obsługa konferencyjna:
Fachowa obsługa techniczna
Bogaty wybór menu,
Oferta „po godzinach” -  z przyjemnością pomożemy w organizacji czasu wolnego proponując atrakcje dostępne na terenie obiektu oraz w najbliższej okolicy lub aranżując rozrywkę na zamówienie.