Wigilie firmowe

OD KAMERALNEJ WIGILII FIRMOWEJ

PO WYSTAWNY WIGILIJNY BANKIET

 

Zapomnieć o codziennych sprawach, zbudować nowe relacje i więzi wewnątrz firmy oraz umocnić wizerunek szefa, to priorytety, dla których realizacji stworzyliśmy ofertę spotkań wigilijnych.

 
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym wspólne spotkania nabierają szczególnego znaczenia, pozwalają bowiem poznać się z innej strony, z dala od codziennego pędu, podziękować za wspólną pracę w mijającym roku i zjednoczyć zespół. Z naszą pomocą zaplanujesz kameralny wieczór przy dźwiękach kolęd i blasku świec, który zapadnie na długo w pamięci gości jako nastrojowe, pachnące tradycyjnymi potrawami, niemal “rodzinne” spotkanie. Przygotujemy także – jeśli sobie zażyczysz - uroczysty, odświętny bankiet nawet dla 300 osób z wykonanym na żywo koncertem kolęd, wizytą Mikołaja, przejazdem bryczką i dodatkowymi atrakcjami.
 
Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa niezapomniane spotkanie w eleganckich wnętrzach naszych sal i restauracji, racząc tradycyjnymi świątecznymi smakami.
 
 
Tel. +48 887 550 530
biznes@ostojachobienice.pl