Pokoje

Odpoczynek, relaks, odprężenie….

Któż z nas nie tęskni za oderwaniem się choćby na kilka chwil od codziennej prozy życia?  

 

 

Z ogromną przyjemnością powitamy Państwa w przyjaznych progach majątku Ostoja Chobienice. Przytulony do urokliwego parku, nad spokojnie szemrzącą Szarką, z parskającymi radośnie końmi na padokach, zaprasza do oderwania się od codziennej rutyny.
 
W odrestaurowanych z pietyzmem budynkach posiadłości powstały wygodne, jasne pokoje gościnne urzekające subtelnym rustykalnym klimatem. Dla Państwa wygody w każdym pokoju jest prywatna łazienka, TV a także zapewniliśmy swobodny dostęp do bezprzewodowego internetu. W trosce o bezpieczeństwo Państwa aut przygotowaliśmy monitorowane miejsca postojowe.
 
Integralnym dopełnieniem pobytu jest zawitanie do komfortowej strefy wellness, gdzie można do woli korzystać z dobrodziejstw jacuzzi, sauny i basenu. W Ostoja Chobienice z łatwością osiągną Państwo stan wyciszenia i odbudują wewnętrzną równowagę.
 
Otoczenie dopełnia sielski krajobraz pozwalający zarówno aktywnie jak i niespiesznie spędzić czas. Spontaniczny piknik na trawie, piesze wędrówki, wycieczki rowerowe, przejażdżki bryczką… z radością zorganizujemy atrakcje, które sprawią, że pobyt w Ostoja Chobienice pozostawi niezatarty ślad w Państwa pamięci.