SPA PIĘCIU ZBÓŻ

 

KOSMETOLOGIA I SPA

Oferta została wzbogacona o nowe rytuały kosmetyczne i SPA a także o zabiegi wykonywane na wysokiej klasy sprzęcie do kosmetologii profesjonalnej.

BASEN

Prowadzimy w pełni profesjonalne i bezpieczne zajęcia w wodzie Aqua baby – to zajęcia w wodzie dla maluchów od 3. miesiąca życia. Do tego nauka pływania prowadzona przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem.

To jeden z niewielu basenów w Polsce spełniający najbardziej restrykcyjne wymogi, dotyczące przebywania w wodzie najmłodszych. Odpowiednio filtrowana woda, ze zmniejszoną zawartością chloru oraz specjalnymi lampami, jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa nawet kilkumiesięcznych pociech.

 

FIZJOTERAPIA I ODNOWA BIOLOGICZNA

Absolutnym novum będą zaawansowane zabiegi fizjoterapii, skierowane do osób walczących z przewlekłymi bólami czy chcących powrócić do formy po urazach. Opracowujemy nowe programy walki z otyłością i nadwagą. Swoje drzwi z radością otworzymy przed seniorami dedykując dla nich zabiegi odnowy biologicznej, poprawy kondycji i ogólnego samopoczucia.

Pojawią się tematyczne pakiety pobytowe dla zdrowia i urody. „Tydzień dla kręgosłupa”, „Good by cellulite”, pakiety anty stresowe oraz wspomagające leczenie bezsenności to tylko niektóre z nowych propozycji.