NOWOŚCI

 

ZABIEGI WSPOMAGAJĄCE MODELOWANIE SYLWETKI

TERAPIA ANTYCELLULITOWA I UJEDRNIAJĄCA FALAMI RADIOWYMI – RF przynosi również zdumiewające efekty w redukcji tkanki tłuszczowej. Wytworzone ciepło rozpoczyna w tkankach proces selektywnej termolipolizy. W efekcie tego procesu następuje redukcja cellulitu, poprawa krążenia i jędrności skóry oraz usprawnienie metabolizmu.

Fale radiowe
Ramiona – 150zł
Brzuch i boki  – 180zł
Uda i pośladki – 220zł

 

DERMOMASAŻ – skuteczny w walce z cellulitem
Nieinwazyjny i bezpieczny zabieg doskonale usprawniający naturalne procesy organizmu. Regularne stosowanie Dermomasażu pozwala przeciwdziałać zatrzymywaniu się wody i toksyn w organizmie, Sprawdza się doskonale w zwalczaniu cellulitu, obrzęków kończyn dolnych i uczucia ciężkich nóg.

Dermomasaż
Uda   -  80zł
Brzuch - 80zł
Ramiona -  80 zł
Uda + pośladki - 100 zł   

 

INTENSYWNA PIELĘGNACJA TWARZY
W cenę zabiegu jest wliczona konsultacja z kosmetologiem podczas, której zostanie dobrana odpowiednia terapia.

 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA  (kompleksowy zabieg z serum i maską)
Zabieg usuwa zrogowaciałe warstwy naskórka stymulując go jednocześnie do uruchomienia procesów regeneracyjnych i naprawczych. Ponadto złuszczenie warstwy rogowej poprawia przenikanie składników aktywnych w dalszych etapach zabiegu.
Czas: 75 min; Cena: 160 zł

 

PEELING KAWITACYJNY + sonoforeza + maska
Czas: 75 min; Cena 160 zł

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA (Twarz + szyja) 
Czas: 75 min; Cena 260 zł

 

TERAPIA LIFTINGUJĄCA FALAMI RADIOWYMI – przywraca prawidłową strukturę włókien kolagenowych. W efekcie uzyskujemy poprawę napięcia i elastyczności skóry, poprawa owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, likwidacja obwisłych policzków, redukcja drugiego podbródka. Niejednokrotnie pierwsze efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Zalecamy jednak przeprowadzenie serii zabiegowej w celu uzyskania długotrwałego efektu. Pełny rezultat widoczny jest po sześciu miesiącach od przeprowadzenia serii zabiegów.

Terapia liftingująca falami radiowymi
twarz - 280 zł,
twarz + dekolt – 310 zł

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
twarz + szyja – 260 zł