PAKIETY ODCHUDZAJĄCE

POTRÓJNE UDERZENIE w wyszczuplenie

 

 

Zestaw dla niej „Jeden miesiąc - jeden rozmiar!”

Myślisz od jakiegoś czasu by konkretnie „wziąć się za siebie”? A może zaskoczyła Cię okazja do której nie jesteś gotowa - pragniesz doskonale wyglądać w bikini, zmieścić się w wymarzoną sukienkę, szykujesz się na wyjątkowe spotkanie?

Tak naprawdę każdy powód jest dobry by zadbać o zdrowie i doskonałą sylwetkę! Dla nas liczy się Twój cel. Pomożemy CI go osiągnąć sięgając do profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych modelujących ciało, treningów dostosowanych do Twoich możliwości oraz  regenerujących seansów saunowych pozwalających na doskonałe oczyszczenie organizmu z toksyn. Uwaga, efektem ubocznym może być jędrna, gładka skóra! Jesteś gotowa to zaakceptować? Jeśli tak, to szykuj się na powitanie nowej, rozmiar mniejszej wersji siebie. Jeśli potrafisz to wymarzyć, możesz to osiągnąć!

 • MILON, treningi Nordic Walking, zajęcia rekreacyjne bez ograniczeń
 • masaże bańką chińska x2
 • masaże antycellulitowe kończyn dolnych + pośladków x2
 • seanse saunowe x 8
 • całomiesięczna opieka trenera personalnego, fizjoterapeuty oraz doradztwo kosmetologa

CENA ZA PAKIET ( 1 miesiąc) : 800 zł

 

 

Zestaw dla niego „Męska decyzja”

Wiesz czym jest zadyszka? Nie jesteś w pełni zadowolony widząc swoje odbicie w lustrze?
Powiedz temu dość! Nie zadowalaj się półśrodkami i postaw na konkret.
Podejmij męską decyzję i przygotuj się do walki o doskonałą formę i rzeźbę! Czeka Cię świetnie skrojony zestaw treningowo – regeneracyjny który sprawi, że każdego dnia Twoja kondycja będzie coraz lepsza, a Ty z satysfakcją obserwować będziesz zmiany zachodzące w Twoim ciele. Każda chwila jest dobra by stanąć do startu. Rusz z miejsca, a nic nie będzie w stanie Cię powstrzymać przed zdobyciem tego, po co przyszedłeś – młodzieńcza sprawność i godną pozazdroszczenia budowę. 

 • MILON, treningi Nordic Walking, zajęcia rekreacyjne bez ograniczeń (Treningi intensywne, na dużych obciążeniach)
 • masaże sportowe x4
 • seanse saunowe x 8
 • nordic x4
 • całomiesięczna opieka trenera personalnego, fizjoterapeuty oraz doradztwo kosmetologa

CENA ZA PAKIET ( 1 miesiąc) : 800 zł

 

 

Pakiet dla dwojga „Jak nie my, to kto?"

Zjednocz siły w walce o wspólny cel i zdobądź 200% mobilizację. Wspólne treningi to wsparcie ze szczyptą zdrowej rywalizacji – o centymetry, wagę, jeden kilometr więcej. Kiedy chcesz odpuścić, zawsze znajdzie się pomocna dłoń i dobre słowo: dasz radę, razem damy! Zwiększcie swoje szanse na osiągnięcie wymarzonego efektu, razem walcząc ze słabościami („nie podjadaj, chodź na trening, też mam zakwasy ale dzięki nim czuję że zbliżam się do celu”). Kto lepiej jak nie towarzysz tej wspólnej drogi będzie potrafił Cię dopingować? Zabierz drugą połówkę, kumpla, przyjaciółkę, kogo tylko chcesz - wzajemnie dodacie sobie skrzydeł, a świętowanie sukcesów będzie jeszcze przyjemniejsze!

Pakiet zawiera dwa wybrane zestawy (Dla niej i/lub dla niego)

CENA ZA PAKIET (1 miesiąc) : 1400 zł

 

 

Pakiet dla dwojga „Chcieć to móc”

Wspólne ćwiczenia? Każde z Was ma napięty plan dnia i grafik, ciężko pogodzić terminy spotkań, a co dopiero trening…

Udowodnimy Wam, że to genialne rozwiązanie,  możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi MILON – wystarczy 36 minut na pełny trening dla figury/rzeźby oraz dobrej formy, a później… relaks w saunie i chwila na rozmowę lub dodatkowe kilka basenów przy wspólnej motywacji.  Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym!

 • Miesięczny karnet MILON
 • regeneracja w strefie wellness (8 podwójnych wejść)

CENA ZA PAKIET : 400 zł