Sylwester 2017

Sylwester 2017!

Śladami gwiazd przez dekady!

Ten wyjątkowy wieczór rozpoczniemy zarówno muzycznie jak i kulinarnie inspiracjami z lat dwudziestych XX wieku. Doskonałą taneczną muzykę przepleciemy smakami oraz wizualizacjami przybliżającymi okres z jakiego pochodzi danie. W ten sposób płynnie i arcy smacznie opowiemy historię kultowych przebojów aż po lata nam współczesne.

Nie zabraknie czerwonego dywanu na który podwiezie Was arcyelegancki samochód BMW godny gwiazdy światowego formatu, świateł jupiterów i błysku fotoreporterskich fleszy, oraz wielu innych niespodzianek nawiązujących do tematyki wieczoru.

O oprawę muzyczną zadba Kames – Band, smaku i jakości serwowanych dań dopilnuje szef Maciej Barton. To gwarancja, że powitanie Nowego 2018 Roku będzie huczne i pozostanie w pamięci naprawdę na długo! 

 

Menu:

Na gości oczekiwać będzie delikatne pate z gesiej wątróbki z konfiturą z czerwonej cebuli, następnie zaserwujemy zupę krem z szyjkami rakowymi i kawiorem jako pokłon dla szlacheckiej kuchni.

Dania główne to sztufada cielęca z pieczonymi warzywami oraz rarytas magnacki.

Bufet zakąskowy to podróż kulinarna w małych kęsach po europejskich salonach lat '20 i '30. Od pasztetow, i terin po galantyny i tatary. Nie zabraknie smaków kapłonów i dziczyzny. 

Na stołach pojawi się także pieczone prosię złotnickie z wielkopolskimi dodatkami

Deser XXI wieku - pafait piankowe w tęczowej skórce, z kandyzowanymi owocami i chrupiący tiulem

 

 

Czas:

31grudnia, godz. 19.00-04.00

 

W cenie:

- Udział w wyśmienitej zabawie,
- Wspaniałe dania na ciepło, zupy, bufet zimnych przekąsek, deser,
- Napoje ciepłe i zimne,
- 0,5l wódki lub butelka wina na parę,
- lampka wybornego szampana do noworocznego toastu,
- Przejazd ekskluzywnym samochodem BMW wprost na czerwony dywan

 

Nocleg i transport:

Szanowni Państwo, na ten moment nie dysponujemy już wolnymi pokojami, chcąc jednak zapewnić Gościom swobodną zabawę w sylwestrową noc przygotowaliśmy możliwość skorzystania z transportu. Dysponujemy busami, które pomieszczą 8 pasażerów. Na wcześniejsze życzenie nasz kierowca zawiezie chętne osoby w wyznaczone miejsce. Szczegóły w recepcji.

 

Rezerwacja: 

Tel. +48 887 550 530 / 887 550 570

marketing@ostojachobienice.pl