ŚWIĄTECZNE VOUCHERY UPOMINKOWE

ŚWIĄTECZNE VOUCHERY UPOMINKOWE

 

DLA KONTREHENTA

Jeśli chcesz, w podzięce za lojalność, czy dobry kontakt, podarować swojemu klientowi coś wyjątkowego, świetnie trafiłeś! Personalizowane zaproszenie do luksusowego miejsca, będzie doskonałym sposobem by w zupełnie inny sposób powiedzieć Klientowi "Dziękuję, że z nami jesteś".
 
 

DLA PRACOWNIKA

Czasy nagradzania pracowników bonami do marketów odchodzą do lamusa. I dobrze, ponieważ nie budowały one odpowiednich relacji między firmą, a pracownikiem. Nasze eleganckie vouchery nie tylko stanowią sowitą gratyfikację, ale przede wszystkim dają możliwość zadbania o zdrowie i samopoczucie twoich ludzi. Relaks, wypoczynek, luksus, a wszystko to dzieki Tobie - wzorowemu i świadomemu pracodawcy.
 
 

WARTO WIEDZIEĆ:

  • Szeroki wachlarz naszych usług daje Ci możliwość swobodnej decyzji – możesz wybrać między zaproszeniem na relaksujący masaż dla zmęczonego pracownika, zabiegi w Spa dla zdrowia i urody, pomoc w poprawie formy dzięki karnetom na MILON, pakiet usług, weekend w Ostoi lub… arcywygodną formę prezentu – otwarty voucher kwotowy na wybraną przez Ciebie kwotę, do wykorzystania na wszystkie usługi Ostoi wedle uznania obdarowanej osoby (to zawsze trafiony, dopasowany w 100% do odbiorcy prezent!).
  • Doskonałym sposobem na pokrycie kosztów związanych z zakupem zaproszeń są środki z funduszu socjalnego lub nagrodowego,
  • Wystawiamy faktury vat.

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

biznes@ostojachobienice.pl