ZABIEGI NA CIAŁO

ZŁOTY RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY

Niezwykle relaksujący rytuał łączący w sobie pielęgnację ciała i twarzy. Zabieg rozpoczyna się od obmycia ciała pianą z naturalnego mydła roślinnego oraz peelingu ciała. Następnie wmasowane serum i odżywcza maska głęboko nawilżą skórę. W trakcie maski na ciało wykonujemy kompleksowy zabieg na twarz. Wykończeniem rytuału jest relaksujący masaż całego ciała.
 
 120' | 350 zł.
 
 

AKSAMITNE PIĘKNO

Kompleksowy zabieg na ciało o działaniu wygładzającym i odżywczym.
 
100' | 320 zł.
 

INTENSYWNE UJĘDRNIANIE

Kompleksowy zabieg na ciało o działaniu renującym i liftingującym.
 
  60' | 260 zł.
 
 

MLECZNA ODNOWA

Łagodząca terapia na ciało polecana dla skóry wrażliwej oraz potrzebującej nawilżenia. Po obmyciu ciała pianą z naturalnego mydła roślinnego wykonujemy delikatny peeling cukrowy ciała. Następnie nałożone serum i maska z koziego mleka wyciszają skórę. Podczas maski wykonujemy relaksujący masaż twarzy.
 
100' | 230 zł.
 
 

KAWOWE POBUDZENIE

Terapia wyszczuplająca i wspomagająca redukcję cellulitu. Ten wyjątkowy zabieg rozpoczyna obmycie ciała pianą z naturalnego mydła roślinnego oraz kawowego peelingu ciała. Następnie nałożone intensywnie ujędrniające serum oraz maska kawowa powodują efekt rozgrzania wspomagający walkę z cellulitem. Podczas maski wykonujemy odprężający masaż karku i głowy. Zwieńczeniem zabiegu jest masaż modelujący wykonany po zmyciu maski.
 
100' | 230 zł.
 
 

CZEKOLADOWE UKOJENIE

Ujędrniająca i wyrównująca koloryt terapia z jadalną czekoladą. Połączenie peelingu cukrowego oraz okładu na ciało z jadalnej czekolady jest sporą dawką endorfin dla skóry. Czekolada działa odprężająco oraz antycellulitowo. Dopełnieniem rytuału jest relaksujący masaż na delikatnie brązującym balsamie o zapachu czekolady.

100' | 230 zł.

 

MAGICZNA OSTOJA DLA DWOJGA

Autorki pakiet  stworzony z myślą o zakochanych, którzy w jednakowym czasie i w jednym miejscu relaksują się podczas aromatycznego masażu poprzedzonego cukrowym peelingiem ciała o wybranej nucie zapachowej.  Po zakończonym seansie czeka na Państwa romantyczna kolacja w restauracji Rządcówka (100 zł do wykorzystania).
 
Aromatyczny peeling ciała dla dwojga z głębokim masażem i odżywiającą maską. Po zabiegach romantyczna kolacja.
 90' | 550 zł.